בעולם התחרותי של היום כל עסק חייב שתהיה לו גם את האפשרות של תשלום באינטרנט.

לא משנה אם אתם פיצריה, חנות מוצרי חשמל או מתחם להשכרת אופניים- תשלום באינטרנט ישדרג את העסק שלכם. ריכזנו עבורכם נקודות חשובות שיעזרו לכם להפוך את החזון הזה למציאות בעזרת סליקת אשראי באינטרנט.

בעבר חנויות התבססו על כסף מזומן ועל שימוש בצ'קים, אך היום כמעט כל חנות מאפשרת לקנות גם באשראי. התרחבות השימוש באשראי איפשר גם למכירות באינטרנט להתפתח. חנות אינטרנטית מאפשרת לעסק שלכם לגלוש גם לאזורים אחרים ולקבל לקוחות ממקומות שונים בארץ ובעולם.

הקנייה באינטרנט מבוססת על סליקת אשראי, כאשר קיימות שיטות שונות לבצע זאת. בין אם יש לכם אתר ואתם מעוניינים להוסיף לו את האפשרות לקנות באשראי, ובין אם אתם עומדים לפני הקמה של אתר שכזה- חשוב שתקראו את הנקודות הבאות.

קנייה באמצעות אשראי

קנייה באמצעות אשראי תהייה מבוססת על השארת פרטים של הלקוח באתר שלכם. 

מקלדת, קניות באינטרנט, עגלת קניות

כדי להוסיף את האפשרות הזו עליכם ליצור אתר מאובטח מספיק כדי שחברת האשראי תאשר קבלת סליקה באתר. בשיטה הזו הכסף יגיע אליכם בלי

הרבה מתווכים ובצורה פשוטה יחסית, לכן היא נחשבת טובה יותר.

תהליך האישור של החנות הווירטואלית מול חברת האשראי אורך בדרך כלל כשבועיים. חברת האשראי תדרוש מכם תעודת SSL, תעודה המבטיחה שאכן הנתונים שמועברים באתר שלכם מוצפנים. בנוסף, תצטרכו להיות בקשר עם חברת סליקה שתקשר ביינכם לבין חברת האשראי. חברת הסליקה תקים תשתית שתאפשר את הסליקה ותגבה מחיר חד פעמי על הקמת התשתית ותשלום חודשי עבור העסקאות שייעשו.

קנייה באמצעות חשבון PayPal

אפשרות נוספת היא תשלום באמצות PayPal. זהו חשבון וירטואלי המאפשר ללקוחותיו לשלם באתרים רבים באמצעות אותו החשבון. הלקוח נרשם לחשבון עם כרטיס האשראי שלו, וכאשר הוא משלם באתרים שונים הוא לא צריך להזין את פרטי האשראי בכל פעם.

היתרון המשמעותי בתשלום באמצעות PayPal היא העובדה שמספר כרטיס האשראי נשאר רק בידי PayPal ולא משותף עם החנויות השונות, לכן קנייה בצורה הזו נחשבת בטוחה במיוחד.

אמזון, חנות באינטרנט

חנות פיזית של אמזון לאחר שנים באינטרנט

כדי לאפשר צורת תשלום כזו בחנות שלכם עליכם לפתוח חשבון עסקים ב PayPal. אחרי הפתיחה הוסיפו את חשבון הבנק שלכם לחשבון ה PayPalואמתו את היותכם בעלי החשבון. השלב האחרון בתהליך הוא הטמעת פרטי חשבון ה PayPalבאתר שפתחתם, כך יוכלו הגולשים לרכוש מוצרים בחנות הוירטואלית שלכם.

משיכת כסף מהחשבונות השונים

הכסף שהלקוחות ישלמו יצטבר בחשבון ה PayPalשלכם, ומפעם לפעם תרצו להעביר אותו לחשבון הבנק. שימו לב שהעברה של סכום הנמוך מאלף שקלים תחויב בעמלה של 8 שקלים. לעומת זאת, סכום הגבוה מאלף שקלים לא יחויב בעמלה, לכן כדאי לחכות להצטברות כסף בחשבון. קיימות שיטות שונות של סליקת אשראי באינטרנט, ישירות ועקיפות, וכדאי לקבל את כל הפרטים לפני שבוחרים את מה שמתאים לכם.

 הנה מדריך שיעשה לכם סדר לגבי תשלום וסליקה באינטרנט בשלוש וקצת דק'

 

Leave a Comment