רגע לפני שניגשים אל התהליך, הכירו את תנאי הסף, למי הם רלוונטיים ומהו הקשר בין תעודת יושר דרכון פורטוגלי ושהות במדינות זרות

הפוטנציאל של ישראלים רבים להיות זכאים לדרכון פורטוגלי, הפך אותו לאחד מהדרכונים המבוקשים ביותר. ואכן, היות ומדובר בדרכון אירופאי, הוא מגיע עם יתרונות רבים שאין להמעיט בערכם. 

דרכון פורטוגלי

כך תקנה דרכון פורטוגלי

 

מהם הקריטריונים המקדימים?

עם זאת, בכדי להיות זכאים לבצע את התהליך, יש לעמוד במספר קריטריונים חשובים. ההליך הפורטוגלי במתכונתו הנוכחית, הוא תוצר של שינויים בחוק האזרחות הפורטוגלי שמיועד לחזק את הקשר עם צאצאי מגורשי ספרד. מסיבה זו, הוא מיועד למי שיכולים להוכיח את זיקתם ליהודים שגורשו באותה התקופה. פעולה זו נעשית על ידי הוכחת קשר משפחתי לאחת מהמדינות אליהן גורשו היהודים.

 

כך שאם בני המשפחה שלכם עלו לישראל מרשימת המדינות המזכות, בהן עיראק, מרוקו, טוניס, טורקיה, בולגריה, מדינות דרום אפריקה ועוד – קיים סיכוי סביר שאתם זכאים לקבל אזרחות פורטוגלית ודרכון. מאחר שביסוס הבקשה מצריך גם הכנת עץ שורשים מדויק, מילוי טפסים שונים, תרגום ניירת לפורטוגזית והימצאות בקשר עם גורמים מקצועיים בישראל ובחו"ל, רבים מהמועמדים פונים אל חברה מקצועית שעוסקת בתחום הוצאות דרכון פורטגלי. 

 

פורטוגליס, החברה המובילה בישראל בתחום ההליך הפורטוגלי, מסייעת לישראלים רבים לממש את זכותם לקבל דרכון פורטוגלי במהירות המרבית. נציגי פורטוגליס מתמחים בכל הקשור לתהליך קבלת האזרחות, ובזכות ניסיונם הרב מאפשרים למועמדים להימנע מטעויות. בנוסף, פורטוגליס לא רק מלווה את המועמדים אלא מבצעת את ההליך עבורם. כך שהם למעשה חוסכים גם זמן, ונהנים משקט נפשי בידיעה שהבקשה נמצאת בטיפול מקצועי.

 

תעודת יושר דרכון פורטוגלי ומה שביניהם

תנאי סף נוסף שחשוב להתייחס אליו הוא הוצאת תעודת יושר. תעודת יושר היא מסמך שניתן על ידי משטרת ישראל, ומעיד על כך שלפונה אין הרשעות פליליות או תיקים שנמצאים בהליך קיים. לאחר שהוצאתם תעודת יושר דרכון פורטוגלי הוא דבר שניתן להתחיל בתהליך הוצאתו. שימו לב כי בעלי אזרחויות נוספות, יידרשו להוציא תעודת יושר מכל מדינה בה הם אזרחים.

דרכון פורטוגלי

איך מקבלים דרכון פורטוגלי?

 

לעוד טיפים של BIZZ, היכנסו כעת

Leave a Comment