עדיין אוספים מעטפות עם חשבוניות עבור רואה החשבון שלכם? הגיע הזמן לסרוק ולהעביר אליו את כל ההוצאות שלכם, בקלות, בנוחות ובלי לצאת מהבית

אם יש טיפ חשוב אחד שכל בעל עסק לומד כבר בתחילת הדרך הוא לבחור נכון את רואה החשבון. רואה חשבון הוא אחד מאנשי המקצוע שבעלי עסקים מתקשרים עמם בתדירות גבוהה, ונמצא שם כדי לענות על כל שאלה, התלבטות או בעיה. אלא שלצד הרצון לשמור על קשר צמוד עם רואה החשבון שלנו, ישנם גם מקרים שהיינו מעדיפים לפשט את תהליכי העבודה מולו. מקרים כאלה הם למשל איסוף החשבוניות החודשי, והעברה שלהן לטיפולו כדי שיוכל לעקוב אחר הוצאות העסק. 

scan box

scanbox יצירה וניהול ארכיון חשבוניות דיגיטלי

מאחר שמדובר במטלה מעיקה, רבים מאיתנו שוכחים להעביר את המעטפה בזמן, נזכרים ברגע האחרון שאנחנו צריכים להוסיף עוד חשבונית אחת או הגרוע מכול – מגלים שאיבדנו דווקא את החשבוניות שהיינו זקוקים להן. לעתים אנחנו גם צריכים להעביר גם עותקים של חשבוניות שהוצאנו ללקוחות או חשבוניות שקיבלנו מספקים, כאשר גם עליהן צריך לשמור מכל משמר. סריקת חשבוניות מפשטת את כל התהליכים שהזכרנו, ואם עדיין לא הצטרפתם אל תוכנת סריקת חשבוניות דיגיטלית – אלה היתרונות העיקריים שלה:

  1. חסכון במקום ובזמן – במקום לאסוף, לצבור ולמלא קלסרים, סורקים ושולחים הלאה. סריקת חשבוניות לרואה החשבון מאפשרת לכם להימנע מצבירה ואיסוף של ניירת, ולכן חוסכת לכם מקום מיותר ומפשטת את התהליך. וזה עוד לפני שהזכרנו את העובדה שעם סריקת חשבוניות אתם ממש לא צריכים לבקר אותו בתדירות גבוהה כל כך. 
  2. גיבוי פשוט והימנעות מאובדן נתונים – האפשרות לסרוק כל חשבונית בו ברגע במקום לשים אותה בצד לאורך כל החודש, מפחיתה היעלמות חשבוניות ו"מריטת שיער" כתוצאה ממנה. אובדן נתונים? לא אצלכם. 
  3. להישאר עם אצבע על הדופק – העובדה שרואה החשבון מקבל סריקת חשבוניות בצורה פשוטה ונוחה, עוזרת לו לעקוב אחר פעילות העסק שלכם בצורה ידידותית יותר. הסריקה מפחיתה איחורים, בעיות וחוסרים, ולכן מאפשרת לו להישאר עם אצבע על הדופק. מצב של win-win לכל הצדדים.
  4. עותק לכם, עותק לו – בעלי עסק שמעבירים את עותקי המקור של החשבוניות שלהם לרואה החשבון, נותרים ללא עותק לעצמם. כתוצאה מכך, הרבה פעמים הם לא מנהלים מעקב אחר ההוצאות ולעתים כשהם זקוקים לחשבונית כזו או אחרת, הם מתקשים לקבל אותה. סריקת חשבוניות משאירה תיעוד נוח ופשוט, שתוכלו לגשת אליו בלחיצת כפתור מכל מקום ובכל רגע. אין יותר שקט נפשי מזה.  
  5. פתרון שמתאים לכל עסק – ולבסוף, צריך לציין את העובדה שמדובר בפתרון נוח אבל כזה שמתאים לעסק בכל גודל. להבדיל מפתרונות נוחים ומתקדמים שמתאימים רק לעסקים גדולים, סריקת חשבוניות היא פתרון מתקדם שמתאים גם לעסק קטן.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים לבקר באתר scanbox.

Leave a Comment