חובבי ג'אדג'טים רבים רוכשים שעון יד חכם, מתוך רצון ליהנות מכל היתרונות שבאים איתו. אבל האם השעונים באמת שווים את המחירים? בדקנו וקיבלנו החלטה בעניין

 

אם גם אתם מחפשים שעון חכם מומלץ, אתם ממש לא לבד. שעון חכם הפך לאחד מבין מספר גאדג'טים שאי אפשר להתעלם מקיומם, ונדמה שהוא אפילו לא תלוי גיל. צעירים ומבוגרים כאחד מצליחים למצוא לו שימוש, ואפשר לראות אותו על יותר ויותר פרקי ידיים. אלא שנוכח המחיר אי אפשר שלא לעצור ולשאול האם שעון יד חכם הוא אכן השקעה חכמה. זה מה שיצאנו לבדוק.

שעון יד חכם

האם כדי לקנות שעון חכם?

 

מה עושים עם שעון חכם?

מרוב שכולם מדברים עליו, רבים מאיתנו חושבים על רכישת שעון יד חכם בלי להכיר באמת את כל הפונקציות שלו. אלה העיקריות שבהן:

 

  1. מעקב אחרי פעילות ספורטיבית

רוצים לקבל מידע שיעזור לכם לשמור על כושר? שעון חכם הוא הפתרון. שעון יד חכם מעניק לכם גישה למגוון ענק של אפליקציות, שעוזרות לשמור על אורח חיים בריא, לדעת כמה צעדתם, לקבל מידע על הדופק ועוד.

 

  1. 2. להישאר תמיד מעודכנים

לקבל עדכון על אי-מייל ולדעת מי שלח הודעה, בלי להוציא את הסמארטפון מהכיס. ואם אתם לא רוצים גישה לכל הבלגן, תוכלו להגדיר אילו התראות יגיעו אל השעון שלכם ואילו לא. שעון חכם מקטגוריית המחירים הגבוהה, יאפשר לכם אפילו לענות לשיחות ולהשיב לטקסטים. 

 

  1. להיות לידכם בכל מצב

אם אתם מחפשים שעון חכם מומלץ, בחרו בכזה שחסין למים. כך תוכלו לקחת אותו לכל מקום, וליהנות מגישה לכל המידע שאתם אוהבים בים, בטיול בשטח או סתם ביום גשום. 

 

  1. לקרוא לשירותי חירום

רכישת שעון חכם הפכה לנחוצה במיוחד גם עבור הדור המבוגר, בזכות היכולת לקרוא לשירות חירום בלחיצת כפתור. 

 

השילוב בין כל היתרונות שהזכרנו מוכיח שבניגוד לשלל גאדג'טים אחרים, שעון חכם מעניק שיפור באיכות החיים מבחינות רבות. ולמרות שתווית המחיר על שעון חכם מומלץ עשויה להרתיע את חלקנו, אין ספק שמדובר בהשקעה שמוכיחה את עצמה.

גאדג'טים

שעון חכם – השקעה משתלמת או לא?

Leave a Comment