חודשי הקורונה והשינויים שהם הביאו לעולם התעסוקה, הובילו רבים מאיתנו לחפש פתרונות להכנסה נוספת או אפילו ללמוד מקצוע חדש לגמרי. אילו לימודים באינטרנט יעזרו גם לכם?

הטלטלה שחווה עולם התעסוקה בחודשים האחרונים, גרמה לרבים מאיתנו לחשב מסלול מחדש. שכירים הוצאו לחל"ת, ארגונים נסגרו ועצמאיים מצאו את עצמם מתמודדים עם הפסדים משמעותיים. העובדה שלא מדובר רק בשינוי נקודתי אלא בתהליך ארוך טווח, הביאה לעלייה ברצון ללמוד מיומנויות חדשות. בין אם עבור הגדלת הסיכוי למצוא עבודה חדשה בתחום ובין אם כדי ללמוד מקצוע חדש לגמרי.

 

מכיוון שהצורך ללמוד קורס כזה או אחר מגיע בתקופה של אילוצים כלכליים, מובן למה רבים מאיתנו מחפשים קורסים חינמיים. ולמרות שמדובר באתגר, כיום כבר ניתן למצוא קורסים מקצועיים אונליין שמונגשים לכולם ללא עלות. אז אם אתם גם מחפשים קורס אונליין מהבית ורוצים לנסות לימודים באינטרנט בתחומים שונים, הגעתם למקום הנכון. אספנו עבורכם כמה כיוונים שיעזרו לכם לצאת לדרך.

קורסים אונליין

קורסים אונליין בחינם

קורסים מקצועיים אונליין של שירות התעסוקה

שירות התעסוקה מציע רשימה ארוכה של לימודים באינטרנט, ללא עלות ובהתאמה למי שמחפש שינוי מקצועי. כל קורס אונליין מועבר על ידי מרצה מקצועי, עם דגשים מיוחדים שמתאימים למחפשי עבודה. החל מקורסים שעוסקים בתוכנות אופיס ברמות שונות, דרך כתיבה שיווקית, עיצוב בפוטושופ, קורסים ששמים דגש על אנגלית עסקית שנחוצה כל כך במציאות של ימינו, ועד קורסים מקצועיים אונליין שמתמקדים בשימוש בלינקדאין למחפשי עבודה. 

 

כל אחד מהקורסים הללו, לצד קורסים רבים נוספים, מופיעים באתר של שירות התעסוקה לצפייה חופשית לגמרי. בזמן ובקצב הפנוי שלכם, וללא צורך בהרשמה או מסירת פרטים אישיים.

לימודים באינטרנט מבית קמפוס IL

גם בקמפוס IL, מבית המשרד לשוויון חברתי ומטה המיזם הלאומי "ישראל דיגיטלית", יחכו לכם קורסים מקצועיים אונליין שמתאימים לקידום מקצועי, העשרה או השכלה אקדמית. תוכלו לגלות באתר הקמפוס מאות קורסים, במגוון תחומים כמו מדעי המחשב, היסטוריה, מדעים מדויקים ושפות. אז בין אם אתם רוצים להכיר שפות תכנות או לרכוש כלים לניהול משא ומתן, הגעתם אל המקום הנכון.

קורסים מקצועיים של מכירה ב-Fiverr

חושבים על הכנסה נוספת? עשו זאת עם פייבר. הפלטפורמה הידידותית הזו לעצמאיים מושכת אנשים מרחבי העולם, שיכולים למכור שירותים דיגיטליים לאחרים. אם אתם מתחברים לעולם התוכן, תוכלו להיכנס אל קורס אונליין שמציע האתר, כדי להכיר עוד את האפשרויות של מוכרים ברשת, ללמוד על דרכי מכירה אפקטיביות וכדומה. בקורס מלמדים כל מה שנחוץ למוכר מתחיל ברשת – החל מהגדרת המוצר שלנו, דרך ניסוח תיאור מתאים ומזמין לעמוד ועד לנושאים של תמחור והתנהלות מול לקוחות. כך שגם אם אתם לא בטוחים מה הצעד הבא שלכם, מדובר במקום טוב ללמוד בו את הבסיס. 

קורסים מקצועיים

בואו ללמוד מקצוע חדש

 

 

 

 

 

Leave a Comment