במציאות שבה חידושים טכנולוגיים ושלל פטנטים מגניבים צצים בלי סוף, נדמה לפעמים שכבר המציאו את הכול. הרשימה הבאה של גאדגטים, תזכיר לכם שיש עוד הרבה לאן לצמוח…

עבור חובבי חידושים טכנולוגיים והמצאות פורצות דרך, כל שנה היא הזדמנות חדשה להכיר גאדגטים שמשפרים את החיים. חלקם יוצרים שינוי משמעותי בעולם, ואחרים פשוט גורמים לנו לחייך. ולמרות שקשה (וכנראה גם בלתי אפשרי) לאחד את כולם לרשימה אחת, סיפקנו הצצה אל כמה מהמעניינים שבהם.

חידושים טכנולוגיים

הגאדגטים שעשו לנו את שנת 2020

להסתדר בכל מקום 

בהתחשב בהתפרצות נגיף הקורונה, שגרמה לרובנו להישאר בבית בחודשים האחרונים, המכשיר הבא הוא פטנט נפלא שיכבוש כנראה גם את 2021. Mauma Enence הוא גאדגט חובה לכל מי שצריך לתקשר עם אדם בשפה אחרת. בין אם מדובר בתיירים, באנשי עסקים או בכל מטרה נוספת. איך זה עובד? אתם לוחצים על הכפתור שעל גבי המכשיר הזעיר, אומרים את מה שתרצו להעביר לאדם השני ומשחררים את הכפתור בסיום. המכשיר יתרגם מיד את מה שאמרתם לשפה הנחוצה, והאדם השני יוכל להגיב לכם בתורו. האם הגענו לעידן שבו לא נלך יותר לאיבוד בחו"ל ונפסיק לחשוש משיחות עסקיות? ייתכן מאוד שכן.

לוודא שהסמארטפון שלכם הכי נקי שיש

גם ההמצאה הבאה מתחברת למציאות של ימינו, עם פתרון שלא רק שומר על המסך שלכם נקי אלא גם נלחם בחיידקים שמתיישבים עליו. כמו שלמדנו היטב בתקופה האחרונה, סמארטפונים הם מכשירים שמשמשים כר פורה ללכלוך. ScreenKlean משתמש בטכנולוגיה ייחודית שאפילו מוגנת בתור פטנט, כדי להסיר טביעות אצבעות, שמן ולכלוך באופן בטוח ופשוט. רוצים הוכחה שזה אכן עובד? בנאס"א כבר משתמשים בה!

להדפיס באמת מכל מקום

בניגוד לעבר, כיום לרובנו כבר אין צורך במדפסות הגדולות והמאסיביות – ולעתים גם אין מקום. מדפסת הצילום הקומפקטית והקטנטנה של HP שייכת לקטגוריה של חידושים טכנולוגיים שימושיים שיכולים להציל אותנו ברגע, עם יכולת להתחבר לסמארטפון באמצעות בלוטות' ולהדפיס תמונות קטנות שאפילו ניתן לערוך לפני. 

גאדגטים שמשדרגים את ההנאה שלכם ממוזיקה

אוזניות אלחוטיות נמצאות איתנו כבר תקופה, אבל האיירפודס פרו של אפל הן לגמרי מה שחיכינו לו. עם פונקציית ביטול רעשים, איכות סאונד מרשימה מתמיד ואפילו דירוג של עמידות בפני מים, מה שאומר שתוכלו להשתמש בהן גם במהלך אימון. וכל זה עם יכולת לעבוד במשך כ-4.5 שעות, הישג מרשים שממש אי אפשר להתעלם ממנו. 

לנקות בקלות

כנראה שלא נצליח להכריע בין חובבי הדייסון לבין אוהבי השואבים הרובוטיים, אבל אם אתם שייכים לזרם הראשון, ה-V11 הוא כנראה פטנט השנה שלכם. השואב הזה מגיע עם חיי סוללה משופרים ועם יכולת לשלוט ללא מאמץ בכוח השאיבה, ובנוסף הוא מצויד בשלל כלים לניקוי כל סוג של משטח. בבית או אפילו ברכב.

פטנטים

גאדגטים המשפיעים על חיינו ומשפרים אותם

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment