ההשפעה המשמעותית של נגיף הקורונה על שוק התעסוקה בחודשים האחרונים, עצרה תהליכי השמה והביאה לחילופים בחברות רבות. איך מוצאים את האתגר הבא במציאות שאחרי?

קשה למצוא תחום שלא עבר בזמן האחרון טלטלה חמורה, ועולם התעסוקה הוא בין הדוגמאות הבולטות ביותר. חברות וארגונים רבים נאלצו לבצע שינויים מקיפים, תהליכי מיון הוקפאו, עברו רה-ארגון, ועובדים רבים מצאו את עצמם במצב של בין לבין. המציאות החדשה עיצבה חוקים שונים בכל תחום ותפקיד, והשפיעה על ג'וניורים ועל נושאי תפקידים בכירים כאחד. 

אנשים במחשב

השינויים והאתגרים של המציאות החדשה

הייחוד בעולם המשרות הבכירות

כמו שיודע כל מועמד שחיפש משרת בכירים במגזר הפיננסי או בעולם ההיי טק והעסקים, מדובר בתהליך שעשוי להיות מורכב מהרגיל. בתור מועמדים שמחפשים אחר האתגר הבא, אנחנו מעוניינים למצוא תפקיד שיהיה קרוב לליבנו, יהלום את הכישורים שלנו, יתאים לתוכניות העתידיות ויצליח לתגמל אותנו ברמה הכלכלית. 

 

נוסף לעובדה שלא קל למצוא תפקיד כזה, גם לצד המגייס ישנן ציפיות משלו. מסיבה זו, תהליך האיוש עשוי להיות מורכב מהרגיל. בייחוד במציאות שבה עולם התעסוקה ממילא מצוי בטלטלה עקב השפעות נגיף הקורונה. כתוצאה מכך, מציאת תפקיד בכיר מחייבת הקדשת זמן ועשויה להפוך לאתגר לא קטן. כדי לקצר את השלבים, לדלג מעל בעיות פוטנציאליות ולהיות בטוחים שאתם נחשפים לכמה שיותר משרות שמתאימות לצרכים שלכם, מומלץ לפנות לגורם מקצועי. 

איש כותב על דף

החברות שיעזרו לכם למצוא עבודה

כיצד בחירה בחברת השמה לבכירים מקצרת את התהליך?

אם אינכם רוצים לבזבז זמן על חיפוש משרות, הגשת פנייה עצמאית לכל אחת מהן והגעה לראיון רק כדי לגלות שהתפקיד לא באמת מתאים לכם, כדאי לפנות לחברה שמתמחה בעולם ההשמה לבכירים. אלה כמה מבין שירותי השמת בכירים של חברת משאבי אנוש, הממחישים את יתרונותיה:

  1. חוסכים לכם זמן – כמו שכבר ציינו תהליכי המיון למשרות השונות יכולים להיות ממושכים. כשאתם עוברים אותם באופן עצמאי, אתם עלולים לגלות רק לאורך הדרך שהמשרה כלל לא מתאימה לכישורים שלכם. שירותי השמת בכירים של חברת משאבי אנוש מתחילים בלמידת צורכי הארגון המגייס, ולכן החברה יודעת בדיוק מה הפרופיל הנדרש למלא אותו. מה שאומר שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם מתקדמים לאורך התהליך רק אם מדובר באופציה להתאמה מושלמת עבור כל הצדדים.
  2. ללא הוצאות מיותרות – לקוחות החברה הם הארגונים והחברות שמחפשים את המשרה, ולכן שכר הטרחה משולם על ידם. מה שאומר שבשונה מתהליכים שמצריכים השקעה כספית, כמו אתרי דרושים שונים וכדומה, שירותי השמת בכירים של חברת משאבי אנוש אינם כרוכים בתשלום עבור המועמדים.

 

  1. שומרים על פרטיותכם – תהליך חיפוש עבודה מצריך לעתים דיסקרטיות, בייחוד אם אתם מחפשים את האתגר הבא במקביל לעבודה קיימת. התנהלות מול שירותי השמה שמתמחים בניהול תהליך דיסקרטי, מאפשרת לכם להיות רגועים בכל רגע.

 

Leave a Comment