בעולם שהופך ליותר ויותר מקוון, כבר לא ניתן להתעלם מהצורך בנוכחות ברשת.

 בין אם אתם מפורסם מצליח שמעוניין לשתף את המעריצים בשגרת יומו, מותג עולמי הזקוק לשימור לקוחות או אפילו נציג ציבור המעוניין לשתף את תומכיו במהלכים עתידיים ולפעול בשיתוף פעולה איתם.

אך נדמה, שמי שיכולים להיתרם בצורה משמעותית במיוחד מנוכחות ברשת הם עסקים קטנים. הרי חשבו על כך, שאם בעבר עסקים קטנים היו צריכים להשקיע המון כסף ביצירת מותג, שכנוע לקוחות להגיע אליהם ויחס אישי לכל לקוח ולקוח בתוך החנות הפיזית, כיום ניתן לחתוך את התהליך באופן הרבה יותר משמעותי ופשוט. ברחבי הרשת יש מבחר גדול מאוד של אפשרויות לבניית אתרים לעסקים קטנים, החל מאתרים הכוללים טמפלייטים קבועים כמו וויקס ודומיו ועד בניית אתרים לעסקים קטנים של החנות האינטרנטית שלי. בנוסף, ניתן לשלם למתכנת או למתכנת המתמחים בבניית אתרים כדי שיוכלו לסייע לכם בבניית אתר לעסק הקטן שלכם. אם ככה, מהם היתרונות והחסרונות של האפשרויות המרכזיות לבניית אתר לעסק קטן?

חנות לעסקים

חנות מקוונת לעסקים קטנים הכל הפלטפורמות

 

  • פלטפורמה לבניית אתרים: ברחבי הרשת יש מגוון רחב מאוד של פלטפורמות המיועדות לבניית אתרים, כגון וויקס ועוד שלל אתרים המיועדים לבנייה של אתרים בתחומים רבים. לצד היתרונות הרבים שיש באתרים אלו והעובדה שניתן לבנות אתרים אישיים, כולל בלוגים, דפי נחיתה ועוד שלל אפשרויות מתקדמות. לצד היתרונות הרבים שיש לאתרים אלו, הם אינם תמיד מיועדים באופן מדויק לצרכים של עסקים קטנים. כך למשל, בעוד אפשרויות בסיסיות יחסית של בחירת פונטים ומיקום של הלחצנים השונים ניתנות בחינם, הוספת יכולת סליקה ושירותי אבטחת מידע מתקדמים הם בתוספת תשלום, מה שיכול להוביל לעלויות כבדות שאולי לא לקחתם בחשבון בתחילת הדרך כאשר חשבתם על בניית אתר.
  • השכרת שירותיו של בונה אתרים מקצועי: אפשרות נוספת, הקיימת לעסקים קטנים היא לשכור את שירותיהם של מהנדסים המתמחים בבניית אתרים באינטרנט, ובפרט באתרים לעסקים קטנים. אין ספק שבמובנים רבים פתרון זה עשוי להיות נוח במיוחד שכן אתם יכולים לזכות ליחס אישי ולאיש מקצוע המלווה אתכם בכל צעד שאתם עושים. יחד עם זאת, השכרת שירותיו של איש מקצוע עלולה לבוא גם עם תג מחיר כבד מאוד ולהוצאה משמעותית שאולי אתם יכולים לחסוך באמצעים אחרים.
  • החנות האינטרנטית שלי: ומה אם יש פתרון ביניים המשלב את הטוב בין שני העולמות? שירות בניית אתרים לעסקים קטנים של החנות האינטרנטית שלי הוא בדיוק פתרון כזה. מצד אחד, אתם יכולים ליהנות מהעובדה שאתם עובדים אל מול פלטפורמה מתקדמת וחדשנית, בדיוק כמו בוויקס ושירותים הדומים לו. מצד שני, העובדה שהשירות מיועד לעסקים קטנים גורם לכך שאפשרויות רבות שאתם לא צריכים באתר יורדות מסדר היום, וכך אתם יכולים לקבל אתר המיועד בדיוק לצרכים שלכם כעסק קטן.

 

 

Leave a Comment