חזרה הביתה אחרי עוד יום עבודה – זה הזמן להירגע

 

אין כמו לחזור הביתה אחרי יום עסקים ארוך, להשתרע על הספה, להתרווח לאחור ולהירגע מול הטלוויזיה. כולנו מכירים את התחושה הזו כאשר מגיעים הביתה וכל מה שאנחנו רוצים לעשות הוא בעצם לא לעשות כלום. ברגע הזה, לצד הבירה הקרה ואולי איזה נשנוש, כאשר ברקע מוקרנת סדרה אהובה או לחלופין משחק איכותי, כל מה שחסר כדי להפוך את החוויה למושלמת הוא רק איזה עיסוי קטן. קצת מגע שישחרר את השרירים הכואבים ואיזה פינוק נחמד לסוף היום.

בשלב הזה עולה המחשבה, מה לגבי הליכה לעיסוי מקצועי? אבל כבר מאוחר ובשעה הזו כבר אי אפשר לתאם. אתם נזכרים שפעם אמרתם לעצמכם שבאמת כדאי מדי פעם לנסות לקבוע תור לעיסוי מקצועי אבל כמובן שהמחשבה הזו הלכה ונשכחה במהירות כמו שלל מחשבות אחרות שנשכחות בשגרה העמוסה שלכם. האם יש פתרון אחר? אולי גם יותר נגיש, לא רק בסדר היום העמוס שלכם, אלא גם כלכלית? מה אם הייתה לכם אפשרות לקבל מדי יום, לפי דרישה, מסאג' איכותי עד הבית ובמחיר שווה לכל נפש? 

 

מכשיר מסאג' לכפות רגליים של ד"ר גב – המסאג' הפרטי שלכם

 

הכוונה היא כמובן לא שמישהו יגיע אליכם הביתה ויעזור לכם להשתחרר. הפתרון הוא הרבה יותר פשוט – מוצרי המסאג' הביתיים של ד"ר גב הם המסאג'יסט הפרטי שלכם. זה שיהיה מוכן וזמין מיד כאשר אתם מגיעים הביתה. תחת מוצרים אלו תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות, החל מכורסאות עיסוי מתקדמות עם שלל מצבים ותנוחות למסאג' אידיאלי, דרך כריות עיסוי עבור מסאג' נקודתי ועד מכשיר מסאג' לכפות רגליים של ד"ר גב בשביל לחלץ את כל העצמות התפוסות והשרירים התקועים והלוחצים בכפות הרגליים.

כולנו יודעים עד כמה כפות הרגליים יכולות ללחוץ ולהעיק. ההליכה המרובה, העובדה שהן סגורות בתוך נעל לוחצת וכן העומס הרב המופעל על כפות הרגליים, לעתים בלי שנרגיש כלל, גורמים ללחץ משמעותי ומצטבר במהלך היום שרק כאשר אנו מגיעים הביתה ונרגעים אנחנו יכולים פתאום להתחיל להרגיש אותו. מכשיר מסאג' לרגליים של ד"ר גב נועד בדיוק עבור שחרור כפות הרגליים והוא יכול לאפשר לנו להרגיש בנוח בכל תנוחה ובכל מצב ולהפיג מתח ולחצים לאורך זמן. 

עיסוי לרגליים

מכשירי עיסוי לרגליים של ד"ר גב

חוויה כמו בספא – המסאג' המושלם

מכשיר מסאג' לכפות רגליים של ד"ר גב יכול להיות מצויד במספר אלמנטים המשפרים את חווית העיסוי ומעניקים לכל אחד ואחת את חווית המסאג' האולטימטיבית עבורם. כך למשל, המכשיר יכול להגיע יחד עם חומר ג'ל מיוחד, שנועד להעניק תחושת עיסוי טבעי ולדמות את המגע של מעסה מקצועי, ממש כאילו אתם בספא. בנוסף, המכשיר של ד"ר גב מצויד במספר מצבים כגון שיאצו ודחיסת אוויר. כל אחד ממצבים אלו מצויד ביתרונות רבים ומסייע באופנים שונים להרגעה ולהרפיה של המתח שהצטבר בכפות הרגליים שלכם. מלבד זאת, ניתן להפעיל בחלק ממכשירי העיסוי לכפות הרגליים של ד"ר גב גם אופציה של חימום, מה שמעצים את חווית העיסוי ותורם רבות לשחרור שלכם. מלבד זאת מדובר בפתרון נוח במיוחד עבור הירגעות ועם תפעול פשוט במיוחד. יתרה מכך, במקרים מסויימים ניתן להסיר בקלות את כיסוי הבד שעוטף את המכשיר וכך גם להפוך אותו לכרית מסאג' שניתן למקם בשאר המקומות הלוחצים בגוף, כגון הגב, הכתפיים, הירכיים ואפילו בצוואר. 

 

או בקיצור – תרימו רגליים, תתרווחו ותנו לעצמכם לצלול לעיסוי מפנק ומרגיע.

 

Leave a Comment