הכרטיס הבא שלכם לכל יעד בעולם ובכל זמן שתרצו, יוכל להמתין לכם ממש בקרוב באתר Express Fly. איך זה עובד ומתי אפשר להתחיל לארוז?

מתי לאחרונה טסתם לחו"ל בהנחה? כל הגעה לנתב"ג, בין אם מדובר בקפיצה קטנה ליעד אירופאי או בטיסה ארוכה יותר ליעד מרוחק כמו ארצות הברית או המזרח הרחוק, מלווה בעלויות שיכולות להגיע לסכומים משמעותיים. הסכומים עולים עוד יותר כשמדובר בטיסה משפחתית לדוגמה, כך שרובנו נחפש בדרך כלל אחר דרכים ליהנות מטיסה משתלמת יותר במחיר ידידותי. 

הנחות לטיסות לחו"ל נחשבות בתור אחת מההטבות המבוקשות, אם לא המבוקשת ביותר, בכל מועדון לקוחות או מבצע. הבעיה היא שבמקרים רבים, גם כאשר היא מוצעת כהטבה, התעמקות בפרטים מגלה שורה ארוכה של אילוצים בדרך למימוש שלה. החל מהתאריך הרלוונטי (אירופה בחורף? לא בהכרח מתאים לחוששים מקור), דרך היעד (שוב מקום שכבר ביקרנו בו?) ועד לחברת התעופה שמכבדת אותה (לכל אחד יש חברה מועדפת שהוא לא רוצה להתפשר עליה). במילים אחרות, אנחנו נאלצים לשנות את כל התכנונים המקדימים ולוותר על נסיעת החלומות שלנו רק כדי לזכות במחיר המשתלם. מאחר שטיסות לחו"ל לא תמיד קורות בתדירות גבוהה אלה אם אתם אנשי עסקים, מדובר בדרך להתחיל את הטיול ברגל שמאל.

אבל זה לא חייב להיראות ככה. אם אתם לקוחות אמריקן אקספרס, בקרוב כבר לא תצטרכו להמתין להנחות משתלמות באמת לטיסה לחו"ל. עם האתר אקספרס פליי שנבנה בשיתוף חברת Smartair, פלטפורמה טכנולוגית שמאפשרת להרכיב את החופשה המושלמת באופן פשוט במיוחד, תוכלו לעלות על טיסה משתלמת במיוחד בתנאים שלכם – מתי, עם מי ואיפה שתרצו. כל זה, במחיר סופר ידידותי ובאופן בלעדי רק לכם.

כרטיס פליי קארד

פליי קארד

איך זה עובד?

כל שעליכם לעשות הוא לשלם על קניות כרגיל באמצעות כרטיס האמריקן אקספרס שלכם ולצבור נקודות Membership Rewards במסגרת תוכנית ההטבות שמיועדת למחזיקי אמריקן אקספרס. התוכנית מאפשרת ליהנות מהטבות שונות שקשורות להופעות חיות, בתי קולנוע, בתי מלון, מסעדות, שירותי קונסיירג' ועכשיו גם מהנחות בכל טיסה שתהיו מעוניינים לעלות עליה.

לאחר שצברתם נקודות, תוכלו להשתמש בהן באתר Express Fly עבור הנחות לטיסות בכל חברות התעופה, לכל יעד שתרצו להגיע אליו בעולם ובכל אחת מעונות השנה. עם כניסתם לאתר תוכלו לראות את מצב הנקודות שלכם, על מנת לדעת מה גובה ההנחה שמגיעה לכם. כל המרת נקודות תפחית מכמות הנקודות שנצברו בחשבון שלכם, בהתאם לשימוש. 


אבל מה לגבי השורות הקטנות?


כולנו יודעים שבכל הזמנת טיסה חשוב לחפש את השורות הקטנות. או במילים אחרות, לנסות להבין איזה סכום צריך להוסיף על הסכום שרשום באתר, במטרה להימנע מאכזבה בעמוד התשלום. במקרה של Express Fly אתם יכולים להיות רגועים ולהתרכז אך ורק בבחירת היעד. המחיר שתראו באתר הוא המחיר הסופי, ולא תצטרכו לשלם אף תשלום נוסף על מיסי נמל או תוספות אחרות.
אז מילאנו, פריז, ניו יורק או ליסבון? נותר לכם רק לבחור ולהזמין את הטיסה הבאה. לרגל השקת האתר, תזכו גם בהטבה אקסטרה מיוחדת שתעשה לכם חשק לשריין את החופשה הקרובה ביומן.

Leave a Comment