השנה החדשה כבר בפתח, ואין כמו להתכונן אליה מראש עם שי מרגש לעובדים וללקוחות שלכם. כדי שלא תצטרכו להתרוצץ בחיפושים של הרגע האחרון, ארגנו עבורכם כמה רעיונות מפתיעים ומקוריים

ראש השנה הוא לא רק אחד מהחגים האהובים ביותר על כולנו, אלא גם הזדמנות לציין סיומה של שנה אחת ותחילתה של שנה חדשה. מעבר לפתיחת דף חדש, מדובר בצומת מרכזי שמאפשר לעצור ולהביע הערכה כלפי צוות העובדים או קהילת הלקוחות. אם עדיין לא חשבתם על רעיון למתנה עבורם, אספנו כמה אפשרויות שוודאי תצליחו לבחור מתוכן. 

מתנה

מתנות שעובדים אוהבים

  • מארזי חג של עסקים חברתיים – המארזים המוכרים שכוללים יינות, תפוח בדבש או ממתקים, יכולים לזכות בשדרוג באמצעות רכישתם בעסק חברתי. חלק מהעסקים החברתיים מעסיקים עובדים בעלי צרכים מיוחדים, אוכלוסיות חלשות וכדומה, ואחרים מתמקדים בתרומת אחוז מסוים מהסכום שהרוויחו לעמותות או למטרות מיוחדות אחרות. מדובר בהזדמנות להעניק מתנה בעלת ערך מוסף, שללא ספק תתרום להתחלת שנה חדשה עם חיוך.

  • לוח שנה להדפסה עם תמונות אישיות – מה סמלי יותר לציון שנה חדשה מאשר לוח שנה שילווה את הלקוחות והעובדים לאורך כל חודש? תוכלו להדפיס עבורם לוח שנה עם הלוגו של העסק שלכם, להדפיס לוח שנה עם תמונות משרדיות של הצוות והעסק או להעניק להם שובר מתנה באמצעותו יוכלו להכין לוח שנה להדפסה עם תמונות אישיות משלהם. אין ספק שמדובר במתנה שתשמש אותם לאורך כל השנה.
  • מתנת חוויה – במקום להעניק לעובדים או ללקוחות מוצר מסוים, תוכלו לתת להם חוויה שיוכלו לממש בזמן המתאים להם. מתנה כזו יכולה להיות ארוחת בוקר במסעדה, יום כיף עם המשפחה וכדומה. מדובר בדרך נהדרת להזכיר להם שאתם מעריכים לא רק  את הזמן שלהם בעבודה אלא גם את זמנם הפנוי, ומאחלים להם לבלות כמה שיותר גם בחיק המשפחה.
  • שי למשרד – מתנות מהקטגוריה הזו יכולות לכלול כל מוצר שישדרג את הזמן של העובד או של הלקוח מול השולחן. החל מכוס עם ממתקים, דרך עטים עם הלוגו של העסק, דיסק און קי, סיגריה אלקטרונית, פד לעכבר עם הדפסת שנה טובה, מעמד לכלי כתיבה ועוד. מארז משולב של שי למשרד שיכלול גם צנצנת דבש לדוגמה, יכול לאפשר לעסקים לאחל שנה טובה בדרך אלגנטית שמעניקה גם הזדמנות לשיווק העסק ועוזרת לו להישאר בתודעת הלקוח. 
  • עציצים וצמחי נוי – קשה למצוא אדם שלא אוהב צמחים, ואין דבר שראש השנה מסמל יותר מאשר הזדמנות לאחל צמיחה ופריחה. להבדיל מזרים שנובלים כעבור זמן קצר, עציץ מעניק למקבל את האפשרות לגדל אותו ולהשקיע בטיפוחו, ואלה גם הערכים שכל עסק רוצה להעביר לעובדים ולאחל ללקוחותיו. גם כאן ניתן לבחור באדנית או במתקן ממותגים, או להעניק אותו כחלק ממארז חגיגי גדול יותר.

השקעה במתנה יכולה לתרום למוטיבציה של העובדים ולעזור לשמר את היחסים החיוביים עם הלקוחות שלכם. בין אם בחרתם להעניק לוח שנה להדפסה עם תמונות אישיות, עציץ, מארז מתנה או שי אחר, אל תשכחו לצרף למתנה גם איחול ברכה בשם העסק. חג שמח!

Leave a Comment