הסיגריות אלקטרוניות כובשות לאט לאט את שוק המעשנים, ריכזנו עבורכם אתם המותגים המובילים בשוק. קבלו את השוואת הסיגריות האלקטרוניות הגדולה של Biztime.

ימינו מקובל לחשוב כי הסיגריה האלקטרונית הינה תחלופה מלאה לסיגריה הרגילה.
ואכן, מעשנים רבים מדווחים על חוסר רצון מוחלט לחזור להוציא את טבעות עשן הטבק לאחר שבחרו בצורה מושכלת במכשיר האלקטרוני המדובר. הרי ניתן לשלוט בחוזק של הסיגריה ולבחור את הטעם והניחוח המועדפים.
הסיגריה האלקטרונית הראשונה נוצרה בסין במטרה לעזור למעשנים רבים לנצח את ההרגל הממכר. אביו של הממציא נפטר מסרטן הריאות כשבנו המשיך לעשן קופסה אחרי קופסה בעודו ער לנזק העצום הנגרם על ידי העישון.

השמועה על הסיגריה האלקטרונית הפחות מזיקה לבריאות התפשטה במהירות הבזק בסין ומשם צברה פופולריות בעולם כולו.

בשנת 2004 הסיגריה האלקטרונית ראתה אור בפעם הראשונה והביאה בשורה משמחת למיליוני מכורים לניקוטין.
עם הביקוש העולה למוצר הנ"ל קמו יותר ויותר חברות שלקחו על עצמן את מלאכת היצור וכיום ישנם בעולם מעל ל-250 מותגים.
ישנה עלייה מתמדת במכירות של הסיגריות האלקטרוניות ומשנה לשנה המעשנים החדשים מצטרפים למעגל.אנשים מוכנים לשלם סכום לא מבוטל עבור משהו שיעזור להם להיפטר מההרגל הרע ומדווחים על היתרונות הרבים של המוצר האלקטרוני המדובר. בואו נעשה סדר בדברים ונברר אחת ולתמיד האם אכן מדובר בפתרון הקסם שבאמצעותו ניתן להפסיק לעשן והאם ישנם מכשולים מוסתרים בדרך.

מותגי הסיגריות המובילים בשוק

אלה בינינו שפוגשים לראשונה במכשיר האלקטרוני הנ"ל יכולים לחשוב שכל הסיגריות בתחום הן אותו הדבר. לאנשים חסרי ניסיון קשה להבדיל בין הסוגים השונים הקיימים בשוק. כדי לעזור לכם לנווט בים הגדול של עולם הסיגריות האלקטרוניות נספר לכם בקצרה על המאפיינים העיקריים שלהן ועל שיטת הסיווג הקיימת.
אל תבהלו, לא נפרט על כל ה 250 מותגים ואף יותר שהזכרנו מקודם אלא נתמקד בחמשה מהעיקרים והידועים בשוק.


ג'ול – JUUL

JUUL & the gang

גם אם אתם לא בקיעים בתחום העישון ללא ספק שמעתם על הסיגריה אלקטרונית ג'ול. היא ידועה בזכות התדמית המרשימה שלה בגלל איכות גבוהה של מוצריה, שקיפות מלאה ושימוש בטכנולוגיות הכי מתקדמות בתחום.

אחת המטרות העיקריות של החברה היא יצירת מכשירי איוד מתדקמים, נוחים לשימוש ובעלי עיצוב מרהיב.סיגריה אלקטרונית של ג'ול נראית כמו דיסק און קי מאורך וקשה למצוא קווי דמיון בינה לבין הסיגריה האמיתית.

המוצר בנוי משני חלקים:

הסוללה והמחסנית הקומפקטית בה ישנו הנוזל המכיל ניקוטין וחומרי טעם, שעוברים תהליך איוד באמצעות מנגנון החימום המתקדם של ג׳ול. הנוזל מכיל מלחי ניקוטין, בריכוז 1.7%, פרופילן גליקול וגליצרין (תערובת 30/60), וחומצה בנזואית (שהיא רכיב טבעי).
כל קפסולה מספיקה לשימוש של עד 200 שאיפות, פחות או יותר.
אורכה 9 ס”מ בלבד כך שהיא תכנס ללא בעיה לכל כיס או לתיק של המשתמש בה.
על גוף הסוללה לא תמצאו שום מקשים שניתן ללחוץ עליהם, תראו רק את המנורה הקטנה שמעידה על מילוי של הסוללה. צבע ירוק מסמל בטריה מלאה. צבע צהוב סימן לכך שכבר לקחתם מספר רציני של נשיפות מהמכשיר וצבע האדום אומר לכם ללכת ולטעין את הסיגריה אחרת לא תוכלו להשתמש בה בעתיד הקרוב.

את המאייד של ג'ול ניתן להטעין באמצעות מתאם טעינה שמגיע עם המכשיר, אותו ניתן לחבר לכל יציאת USB וליהנות מסוללה מלאה תוך כשעה.
במהלך השנים ג'ול רכשה את המוניטין המכובד ואנחנו בהחלט ממליצים לנסות את מוצריה בעודכם עושים את הצעדים הראשונים בעולם של הסיגריות האלקטרוניות. סמכו עלינו, אתם לא תרצו לעזוב!


Joyetech

ג'ויקט

Joyetech evic

Joytech הוא מותג ששומר על נתח גדול בשוק העולם העישון ובהחלט שווה שנספר לכם עליו. מדי שנה החברה מציעה ללקוחותיה מוצר חדש ושונה

בתכלית מהמכשירים הקיימים. הביקוש לסיגריות האלקטרוניות של החברה גדול מאוד וברחבי העולם הוקמו מפעלים רבים על מנת לעמוד בביקוש שהולך וגודל.
לעיתים קרובות, החברה דואגת להעביר סקרים בקרב משתמשי המכשיר על מנת לשפר את איכות מוצריה וקשובה מאוד לתגובות של לקוחותיה הרבים. לא פעם היא מתאמת ומשנה את תהליכי הייצור על מנת למלא אחר בקשותיהם של המעשנים. ההתיחסות היא הן לביקורת חיובית והן לביקורת בונה מצד המשתמשים.
המכשיר eGo הוא אידיאלי למשתמשים המתחילים . מחירו נמוך יחסית ומכיל את כל מה שנדרש להתחלה המוצלחת.
אנחנו ממליצים לרכוש את המוצר מהנציג הרשמי של החברה על מנת למנוע קבלת מוצר מזויף באיכות גרועה.


Eleaf

המותג הבא שאנחנו רוצים לדבר עליו הוא ELEAF. מדובר בחברה ידועה ומצליחה שהמטרה שלה ליצור מוצרים שיתאימו לכל כיס וכיס. היא מציעה פתרונות העומדים בתקציב של כולנו צד הסיגריות המובחרות ביותר. חלקם של המכשירים שיצאו ממפעליה מזמן הפכו לאמות מידע הקלאסיים בעולם העישון.

סיגריה חשמלית Eleaf

סיגריה אלקטרונית Eleaf

מניחים שכל מעשן רביעי מחזיק בכיסו את הסיגריה של החברה.
היצרנית שוקדת על פיתוח מוצריה הן למעשנים המתחילים והן ל"מנוסים" בתחום.
גם פה הסיגריות עובדות בשיטת האידוי ומוציאות אדים בצורת עשן סמיך ומהוות מתנה מושלמת לחברכם המעשן.
על חלק של הסיגריות של החברה ישנו לוח בקרה אלקטרוני שמגן על לחיצה שלא בכוונה וזה מאפשר למעשנים רבים להאריך בצורה משמעותית את השימוש במוצר.
עיצוב שנעים למגע ולעין, מהנדסים מוכשרים שמשקיעים את כל הידע הרחב שלהם בפיתוח המוצרים, בקרת איכות הגבוהה, ומחיר הוגן כל אלה תורמים להצלחתה של החברה בשווקי העולם.


אייקוס

חברת טבק הידועה בשם פיליפ מוריס השיקה לא מזמן את המותג החדש IQOS. אייקוס אינה סיגריה אלקטרונית הדומה לחברותיה האחרות בשוק שדיברנו עליהן עד כה. סיגרית

אייקוס

IQOS

האייקוס מכילה טבק וניקוטין ומהותה טמונה בעובדה שטבק לא נשרף, אלא מתחמם מבלי להזיק לגוף. בעת עישון של סיגריה זו, מעשן חווה את החוויה הרגילה של העישון הן מבחינת הריח

והן מבחינת הטעם.
היות ותהליך השריפה האמיתי לא מתרחש, העישון לא מלווה בריח חריף וחזק ואין הרבה חומרים מזיקים שמשתחררים לסביבה כמו בעישון הרגיל.
המחיר של הסיגריות לא זול בלשון המעטה וישנם מספר דברים שכדאי שתתנו עליהם את הדעת.
משקלו של המכשיר הינו בסביבות 120 גרם מה שעושה אותו הרבה יותר כבד מהסיגריות האלקטרוניות הרגילות.
יש להטעין את סוללתו לעיתים קרובות וחשוב לנקות את המוצר לאחר כל שימוש עשירי אחרת יש סיכוי שטעמה של הסיגריה ישתנה. כעקרון מוצר מתנקה לבד אך לפעמים יש צורך להסיר את הלכלוך באופן ידני.


Vaporesso

הסיגריות האלקטרוניות של Vaporesso הן דוגמה מצוינת לשילוב של עיצוב מרהיב ומפרט מוביל

וואפסו

סיגריה אלקטרונית Vaporesso

במכשיר אחד. בשנים האחרונות  נכנסו לשוק כמה מוצרים שהפכו ללהיט

בעולם העישון. המחיר ההוגן, המילוי החזק, אמינות והפונקציונליות הרבה כל אלו הבטיחו את מקומה הבטוח של החברה בין המתחרים הרבים.

 

 


אז באיזו סיגריה אלקטרונית לבחור

לכל סוג של הסיגריה האלקטרונית ישנם יתרונות וחסרונות משלה. בעת בחירת המוצר אנחנו ממליצים לכם לשים לב לעוצמה של המכשיר ואביזרים הנלווים אליו. אל תתפתו לרכוש את המוצר הזול ביותר הרי המחיר הנמוך עלול לבוא על חשבון האיכות של המרכיבים ופגיעה בבריאות שלכם בסופו של דבר.

לא ראינו לנכון להזכיר במעמד זה את נזקים הרבים של העישון אבל השתדלנו לספר לכם על האלטרנטיבה היותר בריאה עבורכם. אנחנו מקווים שהסיגריה האלקטרונית תעזור לכם להיפטר מההרגל המזיק והרע ותוביל אתכם בהצלחה רבה לקראת חיים מלאי אוויר צח ובריאות איתנה!

 

  

Leave a Comment