קיימים סוגים שונים של ביטוחים, וכל אחד מבין את החשיבות והיתרונות בלהיות מבוטח, אבל איך בוחרים סוכנות ביטוח לעסק

הצוות המקצועי של חברת Nilibit מספר לכם על ההבדלים בין חברות הביטוח ועל האופן בו תבחרו את סוכנות הביטוח שלכם.
תחום הביטוח הוא תחום רחב הכולל סוגי ביטוחים שונים, החל מביטוח סיכונים מיוחדים, שמתרכז בביטוח נושא משרה וביטוח אחריות מקצועית. דרך ביטוח אלמנטרי, ביטוח בסיסי יותר כולל ביטוח פרט ורכב, ביטוח רכוש, ביטוח הנדסי, ביטוח דירקטורים ועוד. וכלה בביטוחים בסיסיים יותר כמו ביטח פנסיוני, ביטוח בריאות וביטוח פיננסי. בבחירת כל אחד מסוגי הביטוחים הללו יש לקחת בחשבון פרמטרים שונים, אך יש מספר דברים המשותפים לכולם.

 

חברה גדולה לעומת סוכנות קטנה

פוליסת ביטוח עסק אפשר לרכוש מסוכנות ביטוח קטנה, או מחברת ביטוח גדולה. התחרות בין שני סוגים אלה גדולה, ולכל אחת מהאפשרויות יתרונות וחסרונות, וההבדל העיקרי הוא סוג היחס שתקבלו. חשוב להבין שסוכנויות ביטוח קטנות מאפשרות יחס אישי ואינטימי יותר. כך למשל, אם תבחרו בסוכנות קטנה המצויה באזור מגוריכם כנראה שתקבלו טיפול אישי ומקצועי יותר. לעומת זאת, חברה גדולה המצויה בפריסה ארצית תכלול יחס פחות אישי.

לחץ

להשאיר את הכאב ראש בחוץ

מומחיות

המומחים של nilibit מסבירים שבבחירת ביטוח הגורם החשוב ביותר הוא המומחיות. סוכן הביטוח שלכם צריך להיות מומחה לביטוח הספציפי בו אתם מעוניינים. קיימים סוגים שונים של ביטוחים ולא כל סוכן מומחה לכל הסוגים. אם תסבלו מדלקת גרון תרצו לפנות לרופא המתמחה באף אוזן גרון, ולא לאורטופד. באותה המידה, בבחירת סוכנות ביטוח תבחרו בסוכן המתמחה בסוג הביטוח הרצוי.

 

מחיר

ברכישת פוליסת ביטוח, כמו ברכישת מכונית, מצד אחד נרצה להוריד את המחיר ככל האפשר, אך מצד שני מחיר נמוך מדי עלול להיות חשוד בעינינו. חשוב להגיע לאיזון בין מחיר לאיכות, ולבחור את הסוכן על פי המקצועיות והניסיון שלו תוך השוואת מחירים בין הסוכנים השונים.

משחקים בעסק

בעזרת ביטוח לעסק תרגיש חופשי

מי מנהל את התיק בפועל?

חשוב לבדוק גם מי מנהל את תיק הביטוח שלכם בפועל. יתכן ובחרתם בסוכנות ביטוח בה פועלים סוכנים מקצועיים, אך סוכן הביטוח שמטפל בתיק שלכם הוא דווקא מתלמד חסר ניסיון בעסקים שגורם ליותר נזק מתועלת. המומחים של nilibit אומרים שחשוב מאוד לוודא שאת התיק שלכם מנהל סוכן וותיק ומנוסה.

 

Leave a Comment