אם אתם מחפשים עבודה אתם וודאי יודעים שזו מלאכה סיזיפית שדורשת זמן ומשאבים. שוק העבודה כולל חברות וארגונים רבים וקשה להצליח לנווט בין המרחב הגדול הזה.

כדי להצליח באזור הקשוח הזה תוכלו להיעזר בחברות ההשמה, המתמחות בתיווך ביניכם מחפשי העבודה לבין החברות השונות. ריכזנו עבורכם את רשימת 3 חברות ההשמה הגדולות בישראל.

 

לא קל בכלל

אם אתם מחפשים עבודה אתם וודאי יודעים שמלאכת החיפוש היא מעין עבודה בפני עצמה. אתם משקיעים משאבים רבים בחיפוש, אך בניגוד לעבודה אמיתית- על מלאכת החיפוש לא תקבלו שכר. אתם תשלחו עשרות, אם לא מאות קורות חיים לחברות וארגונים ותתקשו להבין מי נגד מי. כדי לפתור את המצוקה הזו ולהקל עליכם לנווט בין האפשרויות השונות קמו חברות ההשמה.

 

מהי חברת השמה?

חברות השמה הן חברות המתווכות חברות המחפשות עובדים לבין מחפשי המשרות במשק. חברות ההשמה מגייסות עובדים מקצועיים לטווח ארוך מתוך מטרה למצוא למועמד מקום עבודה יציב לזמן ארוך.

על ידי שימוש בשירותיה של חברת השמה יחסוך המעסיק זמן יקר שכן העובד כבר עבר סינון ראשוני. גם מחפש העבודה ירוויח משימוש בשירותיה של חברת השמה, שכן תהליך חיפוש העבודה יהיה יעיל וממוקד יותר ויצריך ממני פחות זמן מועט יותר.

בין אם אתם חברה גדולה המחפשת עובדים, ובין אם אתם אדם פרטי המחפש עבודה בשוק הישראלי- כדאי שתכירו את חברות ההשמה בישראל. סקרנו עבורכם את 3 החברות הגדולות כדי שתוכלו לבחור לפעול יחד עם החברה שמתאימה לכם.

איתור עובד

מנפאואר ישראל

מנפאואר היא אחת החברות המובילות בעולם בתחום ההשמה, והיא החלה לפעול בישראל בשנת 1968. למעשה החברה הישראלית היא חברת בת של החברה העולמית ונהנית מתמיכה כלכלית ומקצועית של האחות הגדולה.

לחברה שנות ניסיון רבות בתחום ההשמה, ובזכות הידע הרב שצברה החברה יחד עם האמצעים החדשניים שהיא לא מהססת לאמץ ממוצבת החברה כאחת המובילות בתחום. החברה מציעה סל מוצרים רחב הכולל השמה קבועה, תעסוקה גמישה, השמת בכירים, שירותי ניהול וייעוץ קריירה, ניהול פרוייקטים ועוד.

כיאה לחברה הפועלת בעידן הדיגיטלי לחברה אתר אינטרנט מאיר עיניים הכולל מידע מפורט על על החברה ופעולותיה. באתר מוצעות נכון לכתיבת שורות אלה 2055 משרות בתחומים מגוונים, ובמהלך השנה האחרונה 13,273 עובדים מצאו עבודה באמצעות מנפאואר.

 

חברת משאבי אנוש

משאבי אנוש היא חברה ישראלית שקמה בשנת 1981 ומאז צברה ניסיון רב באיתור משרות בכירים – מנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי חטיבה, שותפים בקרנות הון סיכון וחברי דירקטוריון.

החברה פונה לנתח שוק גדול במשק הכולל את ענפי התעשיה, ההיטק, המגזר הפיננסי והציבורי ועוד, לחברה תהליכי מיון ואיתור מהמתקדמים בעולם ובעלת הצלחה מוכחת במציאה והתאמה לתפקידי מפתח.
בנוסף החברה עוסקת בייעוץ ארגוני החל מארגונים פרטיים ואז לקרנות הון סיכון.

שיקול דעת

תן לבעלי מקצוע מנוסים לבחור עבורך

נישה

חברת נישה היא חברה צעירה יותר ונוסדה בשנת 1995. זוהי חברה ישראלית המעסיקה מעל 100 אנשי מקצוע שעסוקים במתן פתרונות למחפשי עבודה. החברה מחולקת למספר מחלקות המתמחות בתחומי פעילות שונים.

נישה הייטק מובילה את התחום הטכנולוגי ומתמקדת בהשמה של עובדים בתחום ההייטק על נגזרותיו השונות. נישה Executive מתמקדת בתהליכים דיסקרטיים של השמת מקבלי החלטות בהייטק ונישה בכירים מתמקדת במשרות בכירים. נוסף על קטגוריות אלה קיימות גם מחלקות ביוטק, פיננסים, שוק ההון, בנייה וקמעונאות.

 

WOJO

ממשק האתר של חברת WOJO מלמד על הרעננות של החברה. זו החברה הצעירה ביותר מבין החברות שסקרנו, דבר שיכול להוות יתרון בשוק המתפתח במהירות. WOJO מתמחה בהתאמה מקצועית ויעילה בין דרישות הלקוח לבין ציפיות המועמד תוך הבטחה לקצב גבוה במיוחד.

החברה מגייסת עובדים לתחומים שונים ובראשם תחום ההייטק ותחום השיווק והפרסום. פלטפורמה ייחודית לסינון מועמדים מאפשרת סינון איכותי של קורות חיים והתאמה מיטבית בין הלקוח למועמד. נוסף על כך, אופיה הצעיר והרענן של החברה מאפשר פעולה דינאמית ומהירה כיאה לעולם הדיגיטלי העכשווי בו הכל מתרחש במהירות.

 

Leave a Comment