מכונת אספרסו לעסק היא פריט חובה בעסק שרוצה לקדם את עצמו ולזכות בעוד נקודות מצד הלקוחות שלו. מכונות קפה בבית העסק מסמלים בעצם, באופן סמוי מן העין, סמל סטטוס. הן מביעות את היחס שלך לעובדים, את היחס שלך ללקוחות ואת היחס שלך לעסק שלך. זה יותר ממכונת קפה, זה מוניטין ותדמית. זאת הסיבה שהשימוש בה הפל להיות כל כך פופולרי.

תחום הקפה תמיד היה בשימוש רחב בעסקים. כל ישיבה עסקית טובה כללה כוס קפה מכל סוג שהוא. פגישות שנועדו להרשים תמיד יכילו קפה איכותי ומשובח מאיזה בית קפה. אך היום, בעל עסק לא צריך לרדת לבית הקפה השכונתי בכל פגישה עם לקוח חשוב. מכונת קפה במשרד סוגרת לו לא מעט פינות בעבודה.

בכל הקשור לתחום המכונות אספרסו לעסקים, נעשו בדיקות רבות. בחלק מהבדיקות שעשו, בחנו האם עלות המכונת קפה ותחזוקה גבוה יותר מקומקום או מתקן למים חמים ואבקות של קפה, תה, חלב, כפיות וכוסות חד פעמיות. הבדיקה קבעה, שלאורך זמן מכונת הקפה תחסוך יותר כסף, תדרוש פחות תחזוק וניקיון ותזהם פחות את הסביבה. לאור השיקולים הללו, עסקים רבים בחרו להתקין במטבחון מכונות קפה לעסקים שישרתו גם אותם וגם את העובדים. כמובן שמבחינת העובדים, הדבר מתפרש כעליה באיכות מקום העבודה שלהם אפילו שבעל העסק רכש את מכונת הקפה רק בשביל לחסוך. כמו שנאמר, מכונת אספרסו לעסק מהווה סמל סטטוס והיא משרה על העובדים תחושה שהם עובדים במקום איכותי שדואג להם.

יש מגוון רחב של מכונות אספרסו. המגוון בא לתת מענה לסוגי העסקים הרבים שיש בישראל. מעסק קטן של 6 עובדים ועד עסקים של 300 עובדים. יש מכונות קפה מיוחדות לעסקים שיש להם 2 ראשים ויש אפילו מכונות קפה עם 4 ראשים. הכל תלוי בכמות העובדים ובשעות הפעילות. מן הסתם, עסקים שעובדים סביב השעון, יצרכו יותר כוסות קפה ליום.

לסיכום, אם אתה בעל עסק, ומחפש פתרון יעיל ונקי יותר לפינת הקפה שלך, יש לא מעט מכונות אספרסו לעסקים שיכולות לענות לך על הצורך ולהפוך גם את היום שלך, לטוב יותר.

 

מכונת אספרסו לעסק

 

Leave a Comment