עולם הרכישות הקמעונאיות עבר מהפכה של ממש כאשר יותר ויותר חנויות התחילו למכור את המוצרים שלהן דרך האינטרנט.

מאחר ורובנו עובדים במשרדים, עם המחשב, רובנו נמצאים מול המסכים רוב היום ולכן הכי קל לבצע את הרכישות שלנו שם. מאחר ורכישות דרך האינטרנט לא יולות להתבצע עם כסף מזומן אלא רק עם אשראי, חייב להתקיים תהליך של סליקת אשראי באינטרנט.

מה זה סליקת אשראי באינטרנט?

מדובר על תהליך שבו מזינים את מספר כרטיס האשראי במקום הנכון לכך באתר ואז מתבצע תהליך ומהיר ואוטומטי בו החברה ממנה אנחנו קונים את המוצר גובה מאיתנו את הסכום של המוצר ואז ניתן לראות שהסכום יורד לנו מהחשבון ומופיע אצלם בחשבון.

איך מבצעים סליקת אשראי באינטרנט?

מדובר על שאלה שיש לה שני רבדים. יש את הרובד הטכני אשר הוא מורכב יותר משום שמדובר על פעילות של אלגוריתם מורכב אשר צריך להיות מסוגלת להעביר את פרטי האשראי שלי ממחשב מסוים במקום מסוים, דרך חברה שיוצרת את הקישור בין המחשב שלי למחשב של החברה שממנה אני רוכשת ואז להוריד את הסכום המדויק של הרכישה מהחשבון שלי ולהוסיף אותו לחשבון של החברה השנייה. ברובד הלא טכני, מדובר על פעולה די פשוטה. כל רכישה שאנחנו עושים, בשלב שבו מגיעים לעמדת התשלום האינטרנטית אנחנו נדרשים להזין את פרטי האשראי שלנו יחד עם תוקף הכרטיס ושלוש הספרות בגב כרטיס האשראי. ברגע שאנחנו מזינים את כל הפרטים ומאשרים אותם על ידי הלחיצה על כפתור "שלח" אנחנו מתחילים את התהליך המופלא של סליקת אשראי באינטרנט. מה שמדהים הוא שמתקיים תהליך כל כך מיוחד שמתרחש בלחיצת כפתור בלבד עם רמת בטיחות גבוה של  ישראכרט עסקים.

למה כדאי לבצע סליקת אשראי באינטרנט?

מאחר והעולם שלנו הפך ללחוץ ומלחיץ, יש הרבה דברים שאנחנו יכולים לסגור תוך כדי תנועה במהלך יום העבודה בזכות סליקת אשראי באינטרנט. כך למשל, סגירת חשבונות, הזמנת קניות באינטרנט, רכישה של מתנות או ספרים וכו. ברגע שמדובר בפעולה שניתן לבצע בסליקת אשראי באינטרנט, הכי מומלץ לעשות זאת כך ולא לבזבז זמן לגשת לחנות.

Leave a Comment