מאז ומתמיד נודעו קפסולות קפה ככאלו הגורמות לקפה האיכותי ביותר לצאת אל הספל שלכם.

קפסולות קפה מושמות בתוך מכונת קפה, שם הן נטחנות עד דק ונמזגות כשהן בתוך קדרת מים רותחים. בשונה מכך, קפה שנעשה בקומקום נעשה בסופו של דבר בידו של האדם המכין אותו, ועל כן אינו מעורבב ואינו במינון חומרים מדויק. קפה שנעשה במכונה מכיל תמיד את המינון הנכון של כל תבלין – מהקפה עצמו ועד אמצעי המתיקה. בנוסף, קפה במכונה חוסך לכם זמן הכנה ומשאבים נוספים.

מדוע קפסולות למכונת  קפה מספקות את פתרון הקפה המושלם עבורכם?

  • הכנת כל סוגי הקפה: מבוססי חלב ושאינם.
  • הקפה ממוין על פי סוגים. ניתן לקנות כמה קפסולות קפה של מספר סוגים.
  • תחזוקת המכונה קלה ופשוטה יותר בהווה ביחס למכונות העבר.
  • הקפה נמזג בטמפרטורות ידועות מראש. ניתן לווסת את הטמפרטורה באופן חופשי.

כיצד קפסולות קפה עושות את המוצר לטעים ואיכותי יותר?

הקפה בהן נשמר טרי לחלוטין. הנעשה בתוך הקפסולה הוא ואקום לכל דבר ועניין. בנוסף, אין צורך לתפעל את הקפסולה בכל דרך, אלא למזוג אותה למכונת הקפה. שם, ישנו מנגנון שפורץ אותה ומכין מהתערובת שלה את הקפה. בשונה מכך, קפה שארוז בקופסאות או מרכזי זכוכית מצריך פתיחה ותפעול שלכם, מה שחושף את המוצר להתיישנות ופוגם בטעם.

קפה עם לב

להיות במשרד ולהרגיש בבית קפה

כיצד קפסולות קפה ניתנות לצריכה משרדית?

האופן המומלץ ביותר הוא לקנות מכונה ולדאוג למנוי שיספק עבורכם קפסולות למכונת קפה למשרד באופן קבוע, ממש כמו בחלוקת מים או חלב באופן קבוע. בדרך זו, אתם נהנים מקפה בכל עת, לא צריכים לרדוף אחרי המוצר כאשר הוא נגמר לכם על המדף בבית, ויתרה מכך – מספקים לעצמכם את הקפה הטעים והאיכותי ביותר. קפסולות קפה ניתנות לצריכה ביתית קבועה בדרך זו במסגרת מנוי ממש כמו כל שירות מנויים אחר. לקוחות רבים כבר חתמו על מנוי מסוג זה ואינם פונים עוד לרכישת קפה במרכולים. הם מעידים על שיפור חסר תקדים בטעם הקפה שלהם ובנגישות שלהם לקפה מתי שהם חפצים. קפסולות קפה עושות את ההבדל בחווייתו והופכות אותו למוצר מהנה ומענג לצריכה ביתית!

 

Leave a Comment