חברות השמה משאבי אנוש הן חברות אשר תפקידן הוא או לאתר מועמדים עבור חברה מסוימת או לעזור למועמד מסוים למצוא מקום עבודה מתאים

ישנן הרבה חברות השמה משאבי אנוש כיום בארץ ובכלל בעולם. לכן, החלטנו להביא לידיעתם מספר חברות השמה ידועות היום בחברה הן על ידי העסקים השונים והן על ידי מועמדים רבים. היתרון בלפנות לחברה מוכרת הוא בכך שיש להן ניסיון בתחום ולכן יכולות להציע לכם עזרה והכוונה על מנת להתקבל למשאה שמעניינת אתכם ובנוסף יש להן קשר עם עסקים רבים ולכן הן יודעות על משרות פנויות רבות. אם תכנסו לאינטרנט תקבלו רשימה גדולה מאוד של הרבה חברות בנוסף לאלו שנכיר לכם כאן. אין שום מניעה מלשלוח קורות חיים לכמה חברות השמה משאבי אנוש על מנת להגדיל את הסיכויים.

החברה הראשונה היא חברת אתוסיה

חברת השמה משאבי אנוש, אתוסיה, הינה חברה ותיקה ומציעה מגוון רחב של שירותים. כאשר נכנסים לאתר שלהם, החברה מאפשרת לכם לקבל מידע רב על השוק היום ועל מסלולי הגיוס שלהם. הקישור הראשון הינו סקר שכר. בקישור זה מאפשרת לכם החברה להבין כמה אתם יכולים להרוויח היום בשוק כתלות בהגדרת התפקיד שלכם. בעצם לאחר לימודי תואר ראשון יש לכם יד בתחום מסוים. מצב זה גורם לכם לחשוב שאתם יכולים להתמודד על תפקיד מאוד מסוים בחוץ. עם זאת המצב אינו כזה. ישנם תפקידים רבים ומגוונים הדורשים את אותו הידע והמפתיע הוא שהשכר הינו לפי הגדרת התפקיד ולא הידע הנדרש עבורו. לכן, חיפוש תפקיד בעבוד מושפע גם מהמשכורת הצפויה. כמובן חשוב להדגיש כי זו הערכה שאינה לוקחת בחשבון לא מעט פרמטרים אך בגדול החברה נותנת טווח משכורות בהתאם למידע הנמצא ברשותה. קישורים נוספים הם מסלולי גיוס שונים ובניהם השמה של בכירים. כל חברה שהיא טובה היום בשוק כוללת גם מסלול גיוס להשמה של בכירים.

החברה הבאה היא, קבוצת נישה.

קבוצה זו הינה חברת השמה משאבי אנוש במתמקדת בתחום ההייטק, ביומד והפיננסים. קבוצת נישה הינה חברה ידועה העובדת בארץ ובחו"ל ומענקה תמיכה מרגע הגשת המועמדות ועד הקבלה למשרה. חברה זו אומנם מעט קטנה יותר מאתוסיה אך היא מאוד מוכרת.

חברה נוספת היא או. אר. אס.

 זו חברה המוכרת בארץ ובעולם והיתרון שלהם הוא בקהל הידע אליו היא פונה שכן היא עוזרת גם במציאה של עבודות מזדמנות. למשל לחיילים או יוצאי צבע או סטודנטים או נערים בתיכון וכדומה.

אלו הן שלוש חברות השמה משאבי אנוש מבן המוכרות ביוצר בארץ. אפשר להיכנס לאתרים שלהם ולדבר עם נציגים טלפונים ולקבל עוד הרבה יותר מידע. חשוב לציין כי כיום יש חברות שבעצם מציעות עזרה למועמדים בקישור לחברות השמה מתאימות בהתאם לתפקיד אליו המועמד מעוניין להתמיין ובנוסף גם לספק עזרה בכתיבת קורות החיים וביצוע ראיונות עבודה.

Leave a Comment