מארגנים אירוע פרטי בבית שלכם או במקום ציבורי? מעוניינים לפנק את העובדים במשרד בקפה איכותי כמו בבית קפה?

צריכים מכונת קפה באופן חד פעמי ולא מעוניינים לרכוש? דעו כי היום ניתן לבצע השכרת מכונת קפה במחירים מוזלים ותנאים נוחים במיוחד. השכרת מכונת קפה יכולה לשמש אתכם למגוון רחב של פעילויות, ולרצות את האורחים שלכם אשר יוכלו להנות מקפה משובח במיוחד.

פול, פולי קפה, הכנת קפה

פולי קפה משובחים

אז מדוע להשכיר ולא לקנות?

השכרת מכונת קפה למעשה מבטיחה לכם את קבלת המכונה במצב מעולה, ללא כל תקלות, מתוחזקת ותקינה בדיוק כמו שהיא צריכה להיות. המכונה מותאמת באופן ספציפי לאירוע החד פעמי שלכם, ואף יכולה בסופו של יום להחזיר את העלות שלה. (במידה ואתם מוכרים את הקפה המיוצר במכונה). נוסף על כך, תוכלו למקם את מכונת הקפה במשרד במקום עבדותכם למשל, ובכך להנות ממכונת קפה הפועלת באופן שוטף, ללא דאגה לתחזוקת המכונה. ממש כמו ליסינג של מכוניות.

במידה ואכן החלטתם לבצע השכרת מכונת קפה, עליכם להכיר את סוגי מכונות הקפה המיודעות להשכרה. כל מכונה בעלת יתרונות וחסרונות המותאמים לצרכים שונים. חשוב להכיר את שלל סוגי מכונות הקפה הקיימות, על מנת שתדעו מהי המכונה המתאימה ביותר עבורכם, עבור האורחים שלכם ובעיקר – עבור האירוע שאתם מארגנים.

אם כך, הסוג הראשון מדבר על השכרת מכונת קפה מכאנית מקצועית. למעשה מדובר במכונות קפה דומות למכונות הקפה הקיימות בבתי הקפה השונים, הנקראות גם בריסטה. כיוון שמדובר על השכרת מכונת קפה באופן חד פעמי לאירוע מסוים, המכונה הזו חייבת להיות מותאמת למקום האירוע, כיוון שמדובר במכונה גדולה. מלבד זאת, רצוי שיהיה אדם אשר מבין בתפעול ושימוש מכונת קפה זו, כיוון שהיא נחשבת כפחות פשוטה לתפעול.

הסוג השני, הינו מכונות הקפה האוטומטיות. השכרת מכונת קפה בסגנון זה היא המומלצת במיוחד, ונתונה לשימוש אצל כל אדם. זאת בעקבות התפעול הפשוט והידידותי שלה, המתבצע בסך הכל בלחיצת כפתור. מכונות אלה לרוב מגיעות בגודל קטן עד בינוני, קומפקטיות ומייצרות קפה מפנק באמצעות קפסולות או טחינת קפה, לבחירתכם.

הסוג השלישי מתכוון למכונות קפה תעשייתיות או מסחריות. מכונות קפה אלה עושות שימוש באבקות ותרכיזי קפה, או מתופעלות באמצעות מנגנון להכנת קפה פילטר. מכונות אלה לרוב מתאימות לאירועים גדולים כמו כנסים, ימי עיון לעובדים, ימי חברה של משרדים גדולים ועוד.

לסיום, השכרת מכונת קפה הינה פתרון מומלץ ביותר במידה ואתם מעוניינים במכונת קפה לאירוע חד פעמי

המכונות יגיעו מתוחזקות היטב, נקיות, וברמת איכות גבוהה במיוחד. שירות השכרת מכונת קפה יכול להתבצע לרוב באמצעות הובלה ישירה עד לבית הלקוח, ולעיתים גם הדרכת תפעול במכונה, במידה ומדובר במכונה גדולה ומורכבת. כמו כן, ניתן לשכור מכונת קפה בתופסת איש תחזוקה, אשר יתפעל את המכונה ויגיש קפה לאורחי האירוע.

Leave a Comment