רוצים לפנק את העובדים שלכם במכונת קפה חדשה אך אתם לא בדיוק מושבעים של המשקה ה

פינת הקפה והמטבחון הקטן הפכו כבר מזמן לאזור חובה בכל ארגון או חברה שמכבדים את עצמם. המטבחון נועד לרווחת העובדים, ומציע עבורם מקרר, כלי אוכל, ערכת הכנת קפה, תה, משקאות קלים ולעיתים גם נשנושים קלים כמו עוגיות למשל. באמצעות התבוננות פינת הקפה, ניתן להסיק מסקנות על בעל העסק, ועל הארגון עצמו בפרט. כלומר, ככל שפינת הקפה מושקעת יותר, כך ניתן להגיד שהחברה משקיעה יותר בעובדים שלה, וכן גם בלקוחותיה.

כמה זה עולה לנו?

הטרנד האחרון שניתן למצוא כיום כמעט בכל פינת קפה משרדית, הוא ללא ספק מכונת הקפה. מכונת לקפה למשרד למעשה גורמת לעובדים לנהור לעברה, בכל פעם שהם מרגישים עייפים, ומעוניינים להכין לעצמם כוס קפה מפנקת מקפה איכותי ומשובח במיוחד. עם זאת, אין זהו סוד כי קניית או השכרת מכונת קפה למשרד אינה עסק זול במיוחד, וכן טווח המחירים הוא רחב במיוחד, ומלא בדגמים רבים ומגוונים של מכונת קפה.

לפיכך, תוכלו להעזר במדריך הבא, בו תמצאו פרמטרים עליהם תוכלו להתבסס כאשר אתם מעוניינים לרכוש מכונת קפה עבור עובדי החברה או הארגון בו אתם עובדים.

ראשית, חשבו על כמה צרכני קפה קיימים במקום העבודה שלכם. ברור לכולנו שכמעט כל אדם אוהב לשתות קפה, ועל כן, תוכלו להגדיר פשוט כמה עובדים קיימים במשרד. עם זאת, אל תשכחו כי עובדים רבים שותים יותר מכוס קפה אחת ביום. על כל מקרה, מומלץ לבחור מכונת קפה למשרד על פי התפוקה של מכונת הקפה, כיוון שכל מכונת קפה בעלת תפוקה שונה.  מעבר לכך, חשוב לזכור כי במידה ומדובר בחברה גדולה, וודאי קיימות מספר מטבחונים ופינות קפה, ועל כן יש צורך במספר מכונות קפה.

שנית, עליכם לברר איזו מכונת קפה למשרד אתם מעדיפים. שכן, קיימים שלושה סוגים של מכונות קפה. ביניהם: מכונת קפה על בסיס אבקות, פולים או קפסולות.

מכונת קפה עסקית למשרד על בסיס אבקות הינה מכונת קפה בעלת יתרון של סיפוק קפה איכותי במהירות גדולה ומחיר נמוך יחסית לשאר מכונות הקפה. באמצעות המכונה הזו, יוכלו העובדים להנות ממגוון משקאות. המכונה כוללת מחסנית שלמה כל כוסות להגשת המשקאות, אך עם זאת אינה מספקת חלב טרי.

לעומת זאת, מכונת קפה למשרד המבוססת פולי קפה, כוללת בתוכה חלב טרי, ומבטיחה לעובדים קפה טרי ואיכותי ללא פשרות. כמו כן, מכונת קפה זו יכולה לאפשר לעובדי המשרד לבחור את עובי וכמות הטחינה של פולי הקפה.

קפה, מכונת קפה, קפה למשרד, מכונת קפה למשרד

גם אתם יכולים לשתות קפה איכותי

קפסולות קפה לעסקים

בניגוד לשתי מכונות אלה, תוכלו לרכוש עבור עובדי המשרד מכונת קפה המבוססת קפסולות. קפסולות הקפה הן למעשה מיכלי פלסטיק קטנים המכילים בתוכן קפה אספרסו שנטחן גם הוא מפולים משובחים. הקפסולות, אשר יכולות להגיע במגוון רב של טעמים, שומרות על טריותו של הקפה לאורך זמן, ובגלל זה, נחשבת מכונת הקפה על בסיס קפסולות למשובחת ביותר.

לסיום, אל תשכחו כי עובדי חברה אשר יהיו מרוצים, יעניקו תפוקות רבות יותר ואיכותיות יותר למקום העבודה שלכם. שמירה על שמחת העובדים נחשבת כחשובה במיוחד בארגונים שונים. על כן, מכונת קפה איכותית ומשובחת יכולה לתרום רבות להצלחת החברה.

Leave a Comment