אם גם אתם מעוניינים להכיר אתר השמה בכירים מוביל שמסייע לכל בכיר לשעבר כמעט וכמובן לבכיר בעל פוטנציאל כמו מפקד צבאי משוחרר או אקדמאי שלמד הנדסת תעשייה וניהול – למצוא את שביל הזהב בקריירה שלו, פנו אלינו

המקצוע שלנו הוא לשלב בכירים בענפי המשק השונים. אנו מספקים לכם מענה של מציאת משרות בכירים מכל הסוגין ובכל הפוזיציות: סמנכ"לים, סמנכ"לי כספים, מנהלי IT, מנהלי תפעול, ועוד. עם אתר השמה בכירים כמו שלנו, אתם יכולים להגדיל מאד את סיכוייכם לחזור לעבוד ולסיים עד גיל הפנסיה כשאתם במשרה מלאה.

עבודה בקלות!

נכון, אנו לא מבטיחים שכל מי שיעבור אצלנו את התהליך גם ישתלב במקום עבודה, אבל רבים מאלו שעשו זאת אכן זכו בסוף לעבוד בעבודה משלהם. גם מנהלים בגילים מבוגרים שאף אחד לא האמין שימצאו עוד עבודה, הצליחו לשחזר כאן את המשרה ממנה פוטרו או התפטרו.

אנו מסייעים לכל סוגי הבכירים

סייענו לבחורים צעירים שהשתחררו מפקדים בצבא, או סיימו תארים ניהוליים באוניברסיטה. כיום מיטב בחורים אלו משולבים, הודות לנו, בחברות גדולות וידועות במשק כמנהלים בתחומים שונים. אתר השמה בכירים מהמובילים בישראל גם נותן הזדמנות לדור הצעיר וגם מטפח את הדור הוותיק במשרות חדשות ומרעננות.

שלט למכירה, מחפש עבודה , בכירים

בעידן של היום אין צורך לתלות על עצמך שלט

עבודות חדשות לכל דורש ודורשת

אנו נדאג להפגיש אתכם עם מיטב המשרות ושתקבלו טלפונים ממראיינים פוטנציאליים. האם זה אומר שכל אחד גם יתקבל או ירצה להתקבל? לא. יכולים להיות המון בלת"מים: המעסיקים לא היו מרוצים מכם, אתם לא היים מרוצים מהמעסיקים בראיון, וכד'. יחד עם זאת, מרבית הפגיעות שלנו היו טובות, והעובדים זכו להכיר מעסיקים נהדרים ששילבו אותם בדיוק המשרה המתאימה להם.

בכירים מספרים

מועמדים רבים שהיו מרואיינים שלנו מספרים על חוויית הראיון ועל ההשפעה הרבה שהייתה לכך בקבלה. הבכירים מעידים כי חלקם היו לחלוטין נטולי עבודה, ובזכות הראיון שעברו כאן הם גילו שהם יכולים לעבוד במשרות בכירים שהם לא חלמו עליהן. בזכות כך, הם כיום עובדים כבכירים, המנהלים שלהם מרוצים מתפקודם, ואנו ממשיכים לקלוט עוד ועוד מרואיינים ומרואיינות חדשים וחדשות לקראת שילובם העתידי בחברות המובילות במשק בכל התחומים.

ליצירת קשר על מנת לתאם ראיון נא למלא את הפרטים הבאים:

[si-contact-form form='1']

1 Comment

Leave a Comment