אם גם אתם מעוניינים להכיר אתר השמת בכירים מוביל שמסייע לכל בכיר לשעבר כמעט וכמובן לבכיר בעל פוטנציאל כמו מפקד צבאי משוחרר או אקדמאי שלמד הנדסת תעשייה וניהול – למצוא את שביל הזהב בקריירה שלו, פנו אלינו.

המקצוע שלנו הוא לשלב בכירים בענפי המשק השונים. אנו מספקים לכם מענה של מציאת משרות בכירים מכל הסוגין ובכל הפוזיציות: סמנכ"לים, סמנכ"לי כספים, מנהלי IT, מנהלי תפעול, ועוד. עם אתר השמת בכירים כמו שלנו, אתם יכולים להגדיל מאד את סיכוייכם לחזור לעבוד ולסיים עד גיל הפנסיה כשאתם במשרה מלאה.

עבודה בקלות!

נכון, אנו לא מבטיחים שכל מי שיעבור אצלנו את התהליך גם ישתלב במקום עבודה, אבל רבים מאלו שעשו זאת אכן זכו בסוף לעבוד בעבודה משלהם, לכן אין מה להפסיד ושווה לנסות לעבור אצלנו את התהליך. גם מנהלים בגילים מבוגרים שאף אחד לא האמין שימצאו עוד עבודה, הצליחו לשחזר כאן את המשרה ממנה פוטרו או התפטרו, לכן אתר השמת בכירים נחשב לכה יעיל ומועיל.

אנו מסייעים לכל סוגי הבכירים למצוא את העבודה המתאימה להם

סייענו לבחורים צעירים שהשתחררו מפקדים בצבא, או סיימו תארים ניהוליים באוניברסיטה. כיום מיטב בחורים אלו משולבים, הודות לנו, בחברות גדולות וידועות במשק כמנהלים בתחומים שונים. אתר השמה בכירים מהמובילים בישראל גם נותן הזדמנות לדור הצעיר וגם מטפח את הדור הוותיק במשרות חדשות ומרעננות ,כך בעצם משרה זו של השמת בכירים מאפשרת קידום לכל הגילאים בין אם מדובר בצעירים או במבוגרים יותר.

עבודות חדשות לכל דורש ודורשת

אנו נדאג להפגיש אתכם עם מיטב המשרות ושתקבלו טלפונים ממראיינים פוטנציאליים אשר יגיעו מחברות השמת בכירים. האם זה אומר שכל אחד גם יתקבל או ירצה להתקבל? לא. יכולים להיות המון בלת"מים: המעסיקים לא היו מרוצים מכם, אתם לא היים מרוצים מהמעסיקים בראיון, וכד'. יחד עם זאת, מרבית הפגיעות שלנו היו טובות, והעובדים זכו להכיר מעסיקים נהדרים ששילבו אותם בדיוק המשרה המתאימה להם, וידוע העניין שאין כמו לעבוד בעבודה שהמעסיקים בה מעניקים יחוס נפלא לעובדים ומאפשרים להם להרגיש נוחות אמיתית במקום עבודתם.

בכירים מספרים

מועמדים רבים שהיו מרואיינים שלנו מספרים על חוויית הראיון ועל ההשפעה הרבה שהייתה לכך בקבלה. הבכירים מעידים כי חלקם היו לחלוטין נטולי עבודה, ובזכות הראיון שעברו כאן הם גילו שהם יכולים לעבוד במשרות בכירים שהם לא חלמו עליהן. בזכות כך, הם כיום עובדים כבכירים, המנהלים שלהם מרוצים מתפקודם, ואנו ממשיכים לקלוט עוד ועוד מרואיינים ומרואיינות חדשים וחדשות לקראת שילובם העתידי בחברות המובילות במשק בכל התחומים, וכך מתאפשרת האופציה לשלב אנשים בכל אותם חברות. הללו אשר בוחרים לעסוק בתפקידים בכירים סוללים בכך לעצמם את הדרך המובילה אל פני הפסגה הגבוהה ואל פני ההצלחה.

Leave a Comment